Co je Softaculous? Automatický instalátor aplikací

K webhostingovým službám FORPSI nabízíme k využití automatický instalátor aplikací Softaculous.
Podmínkou je zřízená webhostingová služba na serveru s operačním systémem Linux, instalátor lze aktivovat na vybrané subdoméně - tato subdoména musí být pomocí DNS záznamu nasměrována na náš webový server.
Softaculous Remote patří mezi nejúspěšnější aplikace pro automatické FTP instalace, obsahuje 377 skriptů, 1115 PHP tříd a je neustále rozšiřován.
Softaculous Remote je v hostingových službách široce využíván a pomohl již milionům uživatelů nainstalovat vybrané aplikace jednoduše kliknutím myši.
 
U našich FORPSI webových služeb tak získáváte možnost jednoduše si na svůj prostor instalovat některý z nejoblíbenějších systémů - jako například WordPress, Joomla, Drupal nebo Magento či osCommerce, dále PrestaShop, phpBB, SugarCRM nebo Moodle.
 
wp joomla30  drupal  magento  oscom  prestaphpbb  sugar  moodle29 

Píšete rádi blogy?  Chcete si zřídit eshop?  Potřebujete zveřejňovat návody a rady?

Pak si můžete vybrat z obsáhlé nabídky aplikací. Ať už se jedná o zmíněné blogy (kde vám pomůže Wordpress, Open Blog, Serendipity nebo Dotclear), eshopy (v nabídce namátkou najdete například osCommerce, AbanteCart, PrestaShop, Magento a spoustu dalších) nebo o software pro psaní wiki návodů - zde zjednodušeně zmíníme MediaWiki nebo DokuWiki.
 
Z přehledně členěných témat si můžete vybrat ještě mnohem více šablon podle požadovaného zaměření. Nemusí jít jen o uvedené nejčastější a nejoblíbenější požadavky, témat je na výběr nepřeberně - počínaje internetovými portály (Joomla, Drupal), přes diskuzní fóra, obrázkové galerie (Coppermine, Zenphoto), frameworky, sociální sítě (Oxwall, Jcow, Beatz), emailové systémy, ankety a průzkumy až ke správě projektů nebo CRM systémy (SugarCRM). Vybrat si také můžete i z několika aplikací pro poskytování zákaznické podpory, v nabídce jsou i systémy pro stránky v oboru vzdělávání (Moodle), některé z DB nástrojů či aplikace zaměřené na hudbu a videa. V neposlední řadě v kategorii Ostatní najdete například SeoPanel, phpFreeChat, FormTools nebo YOURLS a mnohé další opensource systémy.