Popis rozhraní a přihlášení

Přihlášení
Adresa pro přihlášení do nového webovému rozhraní je webmail.forpsi.com na zabezpečeném protokolu. Při použití vlastní domény bude potřeba použít rovněž zabezpečený protokol (https://webmail.mojedomena.cz) a tedy odsouhlasit v prohlížeči výjimku certifikátu, neboť ten je vystaven pro doménu forpsi.com.
Prihlasovaci stranka
Pro přihlášení do klasické verze zvolte  Klasická verze.
 
Nechcete-li při každém přístupu na stránku neustále zadávat jméno a heslo, zaškrtněte volbu 'Zapamatovat přihlášení'. Při dalších návštěvách dojde k automatickému přihlášení bez  nutnosti zadávat přihlašovací údaje. Doporučujeme tuto volbu nepoužívat na veřejných počítačích nebo počítačích, kde více uživatelů používá jeden účet. Při trvalém přihlášení se použije ten jazyk rozhraní, který byl nastaven v okamžiku aktivace této funkce. Pokud chcete začít používat trvalé přihlášení s jiným jazykem rozhraní, bude třeba se nejprve odhlásit.
 
 
Popis
Po prvním přihlášení je zobrazena nástěnka obsahující informace o Vašem účtu. Stránka, která se bude zobrazovat po přihlášení, lze nastavit v pravém horním rohu - k dispozici jsou: nástěnka, zprávy, kontakty a kalendář.
V levém menu jsou dostupné jednotlivé funkce webmailu, v pravém okně se pak zobrazuje obsah aktuálně vybrané položky menu. Interaktivní tlačítko Nový umístěně v levém horním rohu menu umožňuje jednak po kliknutí na šipku zobrazit seznam všech dostupných funkcí, dále pak mění dostupné akce podle toho, v jaké sekci se nacházíte.
 

Heslo
Při přihlášení do webmailu se může stát, že dojde k zobrazení formuláře pro změnu hesla. K tom dojde, jestliže je heslo emailové schránky slabé a tudíž snadno uhodnutelné. Interval kontroly je v současné době nastaven na 30 přihlášení.
formular zmeny hesla
Upozornění: snadno uhodnutelné heslo (emailové účty s těmito hesly bývávají často zneužívány spammery) bývá tvořeno názvem účtu, doménou, posloupností čísel (1234....) apod. (specifikováno na stránce formuláře). V tomto případě není možné přeskočit změnu hesla použitím tlačítka "Změnit později".