Jak rychle po objednávce je webhosting vytvořený?

Webhosting je automaticky vytvořen na základě přijaté objednávky na zkušební dobu 18 dní. Během zkušební doby máte možnost službu zdarma vyzkoušet a ověřit, zda vyhovuje vašim požadavkům. Na email, který jste zvolili jako kontaktní, bude po zpracování objednávky zaslána závěrečná zpráva s detaily potřebnými ke správě služby.
Pokud využíváte naše DNS servery, nastavíme záznamy automaticky. Využíváte-li jiné DNS servery, potřebná nastavení najdete jak v zákaznické administraci (na kartě konkrétního webu), tak i v článku ke zřízenému webhostingu Forpsi

Po přijetí objednávky v systému je vždy po půlnoci konkrétního dne odeslána výzva k platbě (proformafaktura) na email fakturačního kontaktu. Tuto fakturu na první období najdete také v zákaznickém účtu v sekci Faktury (kde je možnost úhrady online přes platební brány systémů GoPay nebo PayPal).

Služba bude prodloužena na první období po přijetí požadované částky na náš účet v plné výši a jejím zpracování fakturačním systémem.

V případě, že k vystavené proforma faktuře neobdržíme platbu během následujících 18 dní (tj. do data uplynutí zkušební doby), bude služba vypnuta a následně po 60 dnech od vypnutí zrušena. Během lhůty 60 dnů je možné službu zaplatit a tím její provoz obnovit.