Jak rychle po objednávce je webhosting vytvořený?

Webhosting je automaticky vytvořen na základě přijaté objednávky na zkušební dobu 18 dní (zkušební doba je poskytována od 1.7.2013). Během zkušební doby máte možnost službu zdarma vyzkoušet a ověřit, zda vyhovuje vašim požadavkům. Na email, který jste zvolili jako kontaktní, bude po zpracování objednávky zaslána závěrečná zpráva s přihlašovacími údaji. Pokud využíváte naše DNS, jsou záznamy nastavené automaticky. V opačném případě nás požádejte prostřednictvím kontaktního formuláře o zaslání potřebných informací pro vašeho technického správce. 

Zároveň po aktivaci služby je na email fakturačního kontaktu odeslána výzva k platbě na první období provozu služby po ukončení 18 denní zkušební doby. Výzvu najdete také v zákaznickém účtu v sekci Faktury.

Služba bude prodloužena na zvolené období po přijetí požadované částky na náš účet v plné výši a jejím zpracování fakturačním systémem.

V případě, že k vystavené proforma faktuře neobdržíme platbu během následujících 18 dní (tj. do data uplynutí zkušební doby), bude služba vypnuta a následně po 60 dnech od vypnutí zrušena. Během lhůty 60 dnů je možné službu zaplatit a tím její provoz obnovit.