Jak přidat schůzku na svůj web?

Máte-li zakoupenou verzi SHOP nebo zatím jen testujete službu F-Page prostřednictvím 30denní bezplatné verze TRIAL, můžete si vytvořit novou schůzku nebo událost, a dát svým zákazníkům možnost objednat se k vám online.

POSTUP - využijte níže uvedené obrázky ke snazší orientaci
V dalším kroku budete volit, zda chcete vytvořit schůzku, jíž může být například nějaká online konzultuce, ale také offline schůzka - tedy př. volný termín do vašeho kadeřnictví. Událost pak slouží k vytvoření například webináře, workshopu nebo další akce, na níž můžete své zákazníky či sledující pozvat (zdarma či za úplatu).


Každou schůzku nebo událost vždy vhodně pojmenujte, aby na vašem webu přitáhla co nejvíce zákazníků. Do uvedené kolonky pak stručně popište, o jaký typ schůzky nebo události se jedná. Co může zákazník od případné objednávky očekávat.

Aby se nabídka skutečně vyjímala, přidejte obrázek a také čas, po který si má zájemce udělat volno.


Zákazníkovi můžete rovnou odeslat i nějaký dokument, jehož obsah považujete za důležitý. Tato funkcionalita se týká zejména online poradenství, když chceme, aby se zákazník (klient) na schůzku připravil.


Schůzku můžete nabízet buď online, na konkrétní adrese (např. kadeřnický salón) nebo jiným způsobem, který uvedete.


Můžete zadat i způsob viditelnosti, což znamená, že buď se daná schůzka či událost zobrazí na webu automaticky, bude pro všechny viditelná, nebo zvolíte druhou možnost a pošlete zákazníkům (klientům, zájemcům) odkaz, kde se může zúčastnit.


Sami se rozhodujete, zda se bude jednat o službu bezplatnou, či nastavíte-li nějaký poplatek.


K rezervaci můžete doplnit ještě další informace, o kterých si myslíte, že jsou důležité pro úspěšný zajištění služby a spokojenost obou stran.


Na závěr už jen naplánujete, kdy nejdříve očekáváte první schůzku a jaké rozestupy mezi schůzkami jsou pro vás nejpřijatelnější.


Aby se nově vytvořená událost nebo schůzka zobrazily na vašem webu, je nutné nabídku povolit.Stav rezervačního formuláře je nutné překliknout na online verzi.Po zveřejnění (publikaci) celé webové stránky (tlačítko na hlavní straně editoru), si můžete následně prohlédnout, jak budou vaše služby nabízeny.