E-maily k .CZ doméně / Balíček EASY s .CZ doménou

Kampaň společnosti INTERNET CZ, a. s. propagující další služby k .CZ doméně ("Pořiď si web na vlastní .CZ doméně" a „Pořiď si E-maily na vlastní .CZ doméně“), která probíhá v období od 1.5.2017 do 31.8.2017, se řídí těmito podmínkami:
 
  1. "Pořiď si web na své .CZ doméně"
 
Zaregistrujte si v období probíhající kampaně .CZ doménu v rámci Balíčku EASY se slevou 50% oproti běžné ceně. Akční cena 26 Kč bez DPH / měsíc se vztahuje na první fakturační období, služba je fakturována ročně. Prodloužení služby Balíček EASY na další období bude účtováno dle ceníku.
 
Ověřte, zda je vaše .CZ doména volná: http://www.forpsi.com/webhosting_s_domenou/
 
V rámci varianty Balíček EASY získáte za akční cenu společně s registrací nové .CZ domény i neomezený prostor pro web, neomezenou databázi a neomezený počet e-mailových schránek s rozšířením 25GB pro maily, 5 subdomén, 5x alias, zálohování a Business Mail.
 
 
  1. "Pořiď si E-maily na své .CZ doméně"
 
Objednejte si v období probíhající kampaně registraci .CZ domény s novou doplňkovou službou E-maily.
V rámci doplňkové služby E-maily získáte k nově zaregistrované .CZ doméně 5 e-mailových schránek, každá o základní velikosti 1 GB.  
Celková roční cena za registraci .CZ domény s doplňkovou službou E-maily je 245 Kč bez DPH. Cena se skládá z ročního poplatku 125 Kč bez DPH za registraci .CZ domény a 12x měsíční částka 10 Kč bez DPH za provoz e-mailů k doméně.
 
Ověřte, zda je vaše .CZ doména volná: http://www.forpsi.com/emaily_k_domene/


Společnost INTERNET CZ, a. s. si vyhrazuje právo nabídku kdykoli ukončit.