Nastavení SMS notifikace příchozího emailu

SMS notifikaci příchozí zprávy nastavíte v rozhraní webmail.forpsi.com v sekci Volby > Účet > Přesměrování / Automatická odpověď > Odeslat oznámení o nové zprávě, viz článek Notifikace příchozích zpráv.
 
Do pole Komu oznámení o nové zprávě zadáte adresu, která závisí na tom, jakého máte mobilního operátora:

O2

Pro zasílání notifikací na váš mobil použijte adresu ve tvaru +420606123456@sms.cz.o2.com, kde číslo před znakem @ je číslo vašeho mobilního telefonu. Notifikace vám začnou chodit automaticky, na straně O2 nemusíte nic nastavovat. SMS notifikace může mít maximálně 60 znaků.
 
T-mobile
 
U T-mobile je třeba nejprve aktivovat službu E-mail do SMS, kde povolíte, z jaké adresy (váš email) mohou být doručovány emaily, které budete dostávat na mobil ve formě SMS.
 
V nastavení notifikace vaší schránky použijete adresu ve formátu 728123456@sms.t-mobile.cz, kde číslo před znakem @ je číslo vašeho mobilního telefonu. SMS upozornění může mít maximální délku 160 znaků.
 
Vodafone
 
U Vodafone je třeba nejprve aktivovat službu SMS e-mail. Zde si zvolíte adresu ve tvaru uzivatelske_jmeno@vodafonemail.cz. Tuto adresu pak zadáte do nastavení notifikace vaší schránky v rozhraní webmail.forpsi.com.