Počet emailových schránek

Počet poskytovaných emailů se odvíjí podle Vámi zaplaceného webhostingu. Po přihlášení do klasické verze webmailu pomocí účtu postmaster nebo privilegovaného účtu (v případě, že postmaster delegoval další účty) přejděte v levém menu do sekce Administrace > Emailové účty. Zde uvidíte v sekci Emailové účty počet využitých emailů a také maximální počet emailů.

V případě, že využíváte variantu E-maily k doméně v základní nabídce s omezeným počtem schránek, můžete si doobjednat neomezený počet emailů na doméně. A také navýšení kapacity schránek pomocí doplňkové služby GIGA mail. Ceny za tyto služby najdete v ceníku.

Pro správu schránek domény slouží emailový účet postmaster - po přihlášení do rozhraní webmail.forpsi.com můžete v sekci Administrace > Emailové účty přidávat a nastavovat parametry schránek. Tuto schránku tedy není možné přejmenovat nebo zrušit.

 
Poznámka: Máte-li podezření, že máte nastaven jiný počet schránek, než přísluší Vaší variantě webhostingu, napište žádost o prověření na Zákaznickou podporu. Nejlépe přes kontaktní formulář po přihlášení k zákaznickému účtu.