Kde si mohu registraci generické domény objednat?

Objednávku registrace domény si vyplňte na našich stránkách - nejlépe po přihlášení loginem a heslem do zákaznické administrace. Tím zajistíte, že po dokončení registrace budete mít doménu přímo ve svém zákaznickém účtu a nebude se zbytečně vytvářet pro doménu účet nový.
 
Cca do 30ti minut od provedení objednávky bude na email fakturačního kontaktu zaslána výzva k platbě, dle platného ceníku (generické domény), kde naleznete potřebné fakturační údaje k uhrazení poplatku za registraci domény. Upozorňujeme - "Doména není objednávkou rezervována, ale je stále volná k registraci u jiných registrátorů!" Teprve po uhrazení poplatku - respektive po fyzickém připsání platby na náš účet dochází k odeslání domény k registraci. Po dokončení registrace obdržíte informační email s potvrzením registrace a cca do 24 hodin je doména uvedena do provozu.
__________________________________________________________________________________

UPOZORNĚNÍ

Naše společnost neregistruje prémiové domény! Pokud bude vytvořena a uhrazena objednávka prémiové domény, tak bude následně stornována doménovým oddělením a přijatá platba bude vrácena na původní bankovní účet.
__________________________________________________________________________________
 
POZOR - NOVINKA!!!! - Od 1. 1. 2014 po registraci zašle hlavní registr Tucows, Inc. na email majitele domény konfirmační zprávu s odkazem pro souhlas s registrací. Tuto zprávu bude nutné do 15ti dní od registrace potvrdit. Pokud k potvrzení do 15ti dnů nedojde, bude doména pozastavena a vypnuta, a to do doby, dokud nebude majitelem domény souhlas s registrací udělen.