Jak postupovat v případě, když potřebuji změnit fakturační údaje u proforma faktury (výzvy k zaplacení)?

V případě, že potřebujete dříve uvedené údaje aktualizovat nebo jste zadali nesprávné údaje do objednávky, je potřeba v zákaznické administraci vybraný kontakt buď editovat nebo přidat zcela nový kontakt (se správnými údaji) podle toho, jaké změny chcete provádět. Pro správu kontaktů se na našich stránkách https://admin.forpsi.com/ přihlásíte loginem a heslem k vašemu uživatelskému účtu - pod záložkou "Administrace" najdete v tabulce základních údajů "Seznam kontaktů".

Chcete-li ve vašem kontaktu pouze opravit novou adresu (např. po přestěhování) nebo emailový kontakt, pak stačí vybraný kontakt rozkliknout a potřebný detail přepsat, opravit. Nezapomeňte opravu "Uložit".
Jedná-li se však například o změnu názvu firmy, pak je nutné založit zcela nový kontakt (pod záložkou "Administrace" zvolíte odkaz "Přidat nový kontakt") a tento pak nastavit u vybrané služby do požadované role. O odstranění původního kontaktu můžete požádat naši zákaznickou podporu, nejsou-li na něj vedeny žádné další služby. Možnosti změn viz níže v sekci Shrnutí.

Po úpravě potřebných detailů vždy kontaktujte, prosím, naše fakturační oddělení s žádostí o opravu faktury zasláním autorizovaného tiketu.

Shrnutí:


- u kontaktů nelze měnit právní formu (z fyzické na právnickou osobu a opačně)
- u formy fyzické osoby - nepodnikatele nelze změnit jméno a příjmení
- u formy fyzické osoby - podnikatele nelze změnit jméno, příjmení, název firmy, IČO
- u formy právnické osoby - nelze změnit název firmy a IČO (ale je možné změnit jméno a příjmení kontaktní osoby)