Zrušení přesměrování přes DNS

Jestliže jste nastavili přesměrování Vaší domény na naše předpřipravené stránky a chcete toto přesměrování zrušit, je nutné nastavit "A" záznam z námi nastavené hodnoty (například 81.2.195.12) na jakoukoliv jinou.

Na obrázku je příklad domény nasměrované na stránku "Stránky se připravují". Aby se toto přesměrování zrušilo, je nutné změnit nastavenou IP adresu 81.2.195.12 na IP adresu serveru, kde se Vaše stránky nyní nacházejí.

V administraci klikněte na jméno domény a následně na volbu "Editace DNS záznamů".  Zde máte dvě možnosti, jak A záznam vaší domény změnit - využít Standardní (úvodní) nasměrování nebo Upravit A záznam a zadat vlastní hodnotu tohoto záznamu.
Standardní (úvodní) nasměrování: v seznamu "nastavit na webserver FORSPI" vyberete server, na kterém se nachází Váš web (název jste obdrželi v závěrečné zprávě ) a kliknete na příslušné tlačítko "nastavit"
Vlastní hodnota A záznamu: kliknete na odkaz Upravit u A záznamu, v horní části zadáte požadovanou hodnotu A záznamu a kliknete na tlačítko "uložit"