SK-NICem mi byl již trvalý identifikátor přidělen, ale INTERNET SK, s.r.o. (ISKI-0001) není u mého identifikátoru uveden jako "oprávněný registrátor"

V tomto případě je nutné provést tzv. "Delegaci registrátora".

Na stránce www.sk-nic.sk  klikněte na odkaz "F7 - Zmena údajov užív." Zadejte Váš trvalý identifikátor, který Vám byl SK-NICem přidělen, a Vaše IČO nebo rodné číslo (dle právní formy).
V dalším kroku, ve spodní části formuláře, přidejte jako oprávněnéno registrátora "ISKI-0001". Klikněte "Odeslat" a vygenerovanou "Žádost o změnu údajů" vytiskněte a patřičně potvrzenou odešlete pozemní poštou na adresu SK-NICu (adresa se nachází ve vygenerované žádosti, ve spodní části dokumentu).

Po přidání našeho registrátorského ID "ISKI-0001" do Vašeho identifikátoru (úspěšné přidání ověříte na www.sk-nic.sk, "Hľadať registr./užívateľa"), nás ,prosím, kontaktujte. O provedení požadované změny většinou SK-NIC kontaktuje přímo majitele identifikátoru.

V případě, že použijete trvalý identifikátor přímo v objednávce registrace .sk domény a zjistíme skutečnost, že bude potřeba provést danou delegaci kontaktu, na e-mail ze zákaznické administrace zašleme návod na provedení úpravy u trvalého identifikátoru majitele, se žádostí o zpětnou reakci po provedení změny, abychom mohli objednanou doménu v pořádku rezervovat na zadaný trvalý identifikátor.