Jak postupovat, pokud již mám trvalý Identifikátor a chci si zaregistrovat .sk doménu?

Pokud u nás již máte vytvořen zákaznický účet: přihlašte se do administrace na http://admin.forpsi.com, klikněte na "Seznam kontaktů" a editujte odpovídající kontakt - do položky SK-NIC ID vložte přidělený trvalý Identifikátor.
Následně na daný kontakt můžete vyplnit objednávku registrace .sk domény a doména bude poslána k rezervaci na daný trvalý identifikátor. Po rezervaci domény Vám cca do 30-ti minut dorazí výzva k platbě s fakturačními údaji, potřebnými k řádné úhradě registračního poplatku. Teprve po fyzickém připsání platby na náš účet je registrace .sk domény dokončena a doména se stává funkční.

V případě, že u trvalého identifikátoru není ISKI-0001 uveden jako oprávněný registrátor, budete vyzváni doménovým oddělením k provedení tzv. delegace, nebo-li převedení kompetencí nám ISKI-0001 k rezervaci Vámi objednané .sk domény.

 
Pokud účet u nás zatím nemáte, zaregistrujte se.

Postup pro provedení delegace registrátora ISKI-0001 pro Váš trvalý identifikátor: - tento návod je zasílám majitelům, kteří jsou vyzváni k provedení delegace registrátora kontaktu  (trvalého identifikátoru).

1. Navštivte stránky www.sk-nic.sk
2. Vlevo v menu klikněte na odkaz "F7 - Zmena údajov užív."
3. Zadejte Váš trvalý identifikátor, který Vám byl SK-NICem přidělen, a Vaše IČO nebo rodné číslo
4. V dalším formuláři v editaci Vašich údajů zcela na konci přidejte jako oprávněnéno registrátora "ISKI-0001", což je naše označení registrátora.
5. Po odeslání této změny si nechte vytisknout žádost o potvrzení a po podepsání ji pošlete na SK-NIC.

Objednaná .sk doména, u které je potřeba dořešit delegaci registrátora trvalého identifikátoru, zůstává stále volná, dokud nejsou všechny potřebné náležitosti dořešeny. Poté provedeme rezervaci domény a následně do 30-ti minut od rezervace obdržíte výzvu k platbě s fakturačními údaji, potřebnými k řádné úhradě registračního poplatku. Teprve poté, co platbu fyzicky přijmeme na našem účtu, odešleme doménu k dokončení registrace a doména se stává funkční.